Mössbord 1800-tal

Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖSSBORD, 1800-tal, allmoge, ådringsmålat, sarg med låda, höjd ca 75, 89x62 cm

Slitage

198144

2013-08-16