John Syer olja

John Syer olja
John Syer olja
John Syer olja
John Syer olja
John Syer olja
John Syer olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SYER, John I (England 1815-1885) tillskriven: Landskap med pojke som matar marsvin, osignerad, olja på duk, 27x39 cm

198148

2013-08-16