Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, s.k. Göteborgsstolar, 18/1900-tal, stoppade sitsar

Lagningar

198163

2013-08-16