Miniatyrbyrå 1800-tal

Miniatyrbyrå 1800-tal
Miniatyrbyrå 1800-tal
Miniatyrbyrå 1800-tal
Miniatyrbyrå 1800-tal
Miniatyrbyrå 1800-tal
Miniatyrbyrå 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1800-tal, mörkbetsat trä, bemålad dekor, höjd 32, 34x20 cm

Slitage, sprickor

198164

2013-08-16