Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): Bo, 1908, signerad C. L. i blyerts, etsning, 12x8 cm, litteratur: Hjert & Hjert 62

198196

2013-08-16