Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SAND, Lennart (född 1946): Vinterskog, signerad och daterad L. Sand -87, olja på duk, 65x54 cm

198202

2013-08-16