Albin Amelin oljemålning

Albin Amelin oljemålning
Albin Amelin oljemålning
Albin Amelin oljemålning
Albin Amelin oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

6 000 SEK

AMELIN, Albin (1902-1975): Kvinnoporträtt, signerad Amelin, olja på pannå, 60x45 cm

198206

2013-08-16