Robert Högfeldt akvarell
2013-08-16
198213
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Omfamnande par med hund, signerad R. Högfeldt, akvarell, 27x35 cm