Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
IKON, Ryssland, handmålad, med silverrisa, stämplad Moskva 1862, kontroll A Svyechin, 13,5x11 cm
Silverrisan med sprickor i fogarna, en kant lös, smärre krackelyrer i målningen
198227
2013-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här