Skålar i lergods 1800-tal

Skålar i lergods 1800-tal
Skålar i lergods 1800-tal
Skålar i lergods 1800-tal
Skålar i lergods 1800-tal
Skålar i lergods 1800-tal
Skålar i lergods 1800-tal
Skålar i lergods 1800-tal
Skålar i lergods 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 2 st, lergods, 1800 eller äldre, invändigt bemålade, diameter 35-36 cm

En skål med lagning, nagg

198229

2013-08-16