Anders Trulson oljemålning

Anders Trulson oljemålning
Anders Trulson oljemålning
Anders Trulson oljemålning
Anders Trulson oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRULSON, Anders (1874-1911) tillskriven: Motiv från Brygge, olja på duk, 80x98 cm

Smärre skador, lagning

198246

2013-08-16