Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
FOTVÄRMARE, ett par, 1800-tal, sannolikt England, marmor, mahogny, ek, invändigt plåtbeklädda, höjd ca 17 cm
Skivor med lagning, nagg, värmekälla saknas
198247
2013-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här