Fotvärmare 1800-tal

Fotvärmare 1800-tal
Fotvärmare 1800-tal
Fotvärmare 1800-tal
Fotvärmare 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

FOTVÄRMARE, ett par, 1800-tal, sannolikt England, marmor, mahogny, ek, invändigt plåtbeklädda, höjd ca 17 cm

Skivor med lagning, nagg, värmekälla saknas

198247

2013-08-16