Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, träskuren dekor, 69x30 cm

Slitage, glas med åldersfläckar, senare bronserad, senare bakstycke

198251

2013-08-16