Slas teckning

Slas teckning
Slas teckning
Slas teckning
Slas teckning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Mansfigur vid söders höjder, signerad och daterad Stig Claesson -62, bär dedikation "Till Gunnar Nilsson", teckning, 40x49 cm

198267

2013-08-16