Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Mansfigur vid söders höjder, signerad och daterad Stig Claesson -62, bär dedikation "Till Gunnar Nilsson", teckning, 40x49 cm
198267
2013-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här