Lars Wellton oljemålning

Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WELLTON, Lars (1918-1992): Collioure, signerad och daterad Wellton 1948, olja på pannå, 23x40 cm

198270

2013-08-17