Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

SKÅP, 1700-talets första hälft, Tyskland, barock, fanér i valnöt, uppsvängt profilerat krön, originallås, beslag i mässing, höjd ca 243, 218x77 cm, originalnyckel medföljer

Smärre skador, lagningar

198277

2013-08-17