Carl Holger Fischer oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FISCHER, Carl Holger (1885-1955): Stilleben med päron och rosor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, 68x99 cm

Krackeleringar

198334

2013-08-17