Fåtölj med fotpall De Sede DS620 Schweiz

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJ med FOTPALL, De Sede "DS620", Schweiz, 1900-talets andra hälft, buffelläder

Kuntoraportti

Slitage

198343

Päivämäärä:

2013-08-17