Fåtölj med fotpall De Sede DS620 Schweiz
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJ med FOTPALL, De Sede "DS620", Schweiz, 1900-talets andra hälft, buffelläder
Kuntoraportti
Slitage
198343
Päivämäärä:
2013-08-17