Soffa De Sede DS620 Schweiz

Soffa De Sede DS620 Schweiz
Soffa De Sede DS620 Schweiz
Soffa De Sede DS620 Schweiz
Soffa De Sede DS620 Schweiz
Soffa De Sede DS620 Schweiz
Soffa De Sede DS620 Schweiz
Soffa De Sede DS620 Schweiz
Soffa De Sede DS620 Schweiz

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA med utdragbar sits, De Sede "DS620", Schweiz, 1900-talets andra hälft, buffelläder, tvåsitsig, längd 140 cm, djup 90 cm.

Slitage

198344

2013-08-17