Hans Hedberg skål på fot

Hans Hedberg skål på fot
Hans Hedberg skål på fot
Hans Hedberg skål på fot
Hans Hedberg skål på fot
Hans Hedberg skål på fot
Hans Hedberg skål på fot
Hans Hedberg skål på fot
Hans Hedberg skål på fot

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅL på fot, Hans Hedberg (1917-2007), Biot, Frankrike, starkeldsfajans, spräcklig glasyr i rött och grönt, signerad HHg, höjd 23, diameter 25 cm

Botten invändigt med slitage

198350

2013-08-17