Bertil Vallien skulptur
2013-08-17
198352
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR i form av båt, Bertil Vallien, signerad och numrerad B. Vallien, Kosta Boda, Studio Edition, 490/500, glas, längd 23 cm