Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FORSBERG, Nils (1842-1934) (2) Porträtt, signerade och daterade Nils Forsberg 1919 resp 1920, olja på pannå, 19,5x15,5 cm
198355
2013-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här