Skål silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅL, silver, bukig form med raka knäckar på hexagonal fot, kant med pärlbård, invändigt förgylld, C Hoff, importstämplar, Helsingborg 1917, höjd ca 11, diameter 23 cm, vikt ca 580 g
Liv med gåvogravyr
198356
2013-08-17