Skål silver

Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, silver, bukig form med raka knäckar på hexagonal fot, kant med pärlbård, invändigt förgylld, C Hoff, importstämplar, Helsingborg 1917, höjd ca 11, diameter 23 cm, vikt ca 580 g

Liv med gåvogravyr

198356

2013-08-17