Eva Matilda Löwstedt-Åström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÖWSTEDT-ÅSTRÖM, Eva Matilda (1864-1942): Stilleben med krasse, signerad Eva Åström, olja på pannå, 33x44 cm

198358

2013-08-17