Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKHYLLA, 1900-tal, empirestil, mahognyfaner med intarsia, höjd 224, 240x43 cm
Ej komplett, en sida utan faner, lösa delar medföljer, dekorelement saknas
198359
2013-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här