Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

FORSBERG, Nils (1842-1934): Porträtt, signerad och daterad Nils Forsberg -15, olja på pannå, 41x27 cm, med dedikation Souvenir à Mr Hedberg

198366

2013-08-17