Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
FORSBERG, Nils (1842-1934): Porträtt, signerad och daterad Nils Forsberg -15, olja på pannå, 41x27 cm, med dedikation Souvenir à Mr Hedberg
198366
2013-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här