Encoignure 1800-talet andra hälft

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, s.k. encoignure, 1800-talets andra hälft, blumen marqueterie, glassdörr, metallbeslag, fanerat med bl a valnöt och lönn, höjd 104, 69x46
nyckel finns

Fanerskador

198393

2013-08-17