Netsuke

Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NETSUKE, 3 st, träarbete, 1900-tal, signerade, höjd 3,5-4,5 cm

Figur av sköldpadda och orm saknar tre ögondetaljer

198407

2013-08-17