James Coignard carborundum

James Coignard carborundum
James Coignard carborundum

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

COIGNARD, James ( född 1925): Abstrakt komposition, signerad J. Coignard, numrerad 62/75, carborundum, ca 55x45 cm

198412

2013-08-17