Silver

Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SALTKAR med sked, sterling/silver, Borgila, förgylld insida, höjd 2 cm, VAS, silver, Tore Eldh för Ceson, höjd, 16 cm, GRÄDDKANNA och SOCKERSKÅL, sterling, svenska importstämplar, höjd 5,5-7,5 cm, SOCKERTÅNG, silver Gewe, längd 7 cm
Total vikt 263 g

Zustandsbeschreibung

Repor

198431

2013-08-17