Sängbord 1960/70-tal

Sängbord 1960/70-tal
Sängbord 1960/70-tal
Sängbord 1960/70-tal
Sängbord 1960/70-tal
Sängbord 1960/70-tal
Sängbord 1960/70-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1960/70-tal, ek, Bodafors S Engström och Myrstrand, hyllplan samt låda i sargen, höjd 56, 54x46 cm

Ytslitage

198453

2013-08-18