Byrå Dansk empire

Byrå Dansk empire
Byrå Dansk empire
Byrå Dansk empire
Byrå Dansk empire
Byrå Dansk empire
Byrå Dansk empire
Byrå Dansk empire
Byrå Dansk empire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, Dansk empire, mahogny, signerad i översta lådan, höjd 85, 74x49 cm, nyckel saknas

En nyckelbussning saknas, ytskador

198457

2013-08-18