Stol "Y-stolen" Hans J. Wegner

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOL, "Y-stolen", Hans J. Wegner för Carl Hansen & Søn, Danmark, formgivna 1950, ek, flätad sits, stämplad under sitsen

Bruksslitage

198464

2013-08-18