Diverse nautica

Diverse nautica
Diverse nautica
Diverse nautica
Diverse nautica
Diverse nautica
Diverse nautica

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

DIVERSE NAUTICA, 1900-talets första del, Nakterhus, koppar, med fotogenbelysning, höjd 31 cm, Pejlskiva, mässing, diameter 25 cm, Båtratt, järn med trähandtag, diameter 41 cm

Kuntoraportti

Smärre skador, nakterhuset saknar en belysning

198471

Päivämäärä:

2013-10-13