Diverse nautica
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
DIVERSE NAUTICA, 1900-talets första del, Nakterhus, koppar, med fotogenbelysning, höjd 31 cm, Pejlskiva, mässing, diameter 25 cm, Båtratt, järn med trähandtag, diameter 41 cm
Kuntoraportti
Smärre skador, nakterhuset saknar en belysning
198471
Päivämäärä:
2013-10-13