Tank Gely

Tank Gely
Tank Gely
Tank Gely
Tank Gely
Tank Gely
Tank Gely
Tank Gely
Tank Gely

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEKANISK LEKSAK, plåt, omkring 1900-talets mitt, Gely, Tyskland, i form av stridsvagn / tank, höjd ca 10,5 cm

Slitage

198489

2013-08-18