Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD, Vincent Sheppard, stämplad 2008, med 2 iläggsskivor, svartmålad och gråbetsad ek, höjd 79, 190x124, totallängd 310 cm
Bruksslitage, bit i sargen saknas
198504
2013-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här