Matbord Vincent Sheppard

Matbord Vincent Sheppard
Matbord Vincent Sheppard
Matbord Vincent Sheppard
Matbord Vincent Sheppard
Matbord Vincent Sheppard
Matbord Vincent Sheppard
Matbord Vincent Sheppard
Matbord Vincent Sheppard

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATBORD, Vincent Sheppard, stämplad 2008, med 2 iläggsskivor, svartmålad och gråbetsad ek, höjd 79, 190x124, totallängd 310 cm

Bruksslitage, bit i sargen saknas

198504

2013-08-18