Madeleine Pyk litografier

Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Vännerna i Nice", signerad och numrerad M. Pyk 246/250 samt blindstämplad Grafikverkstäderna, "Söndagspromenad", signerad, daterad och numrerad Madeleine Pyk -75, H.C., färglitografier, bildmått 49x38 resp 50x65 cm, oramade

198507

2013-09-02