Madeleine Pyk litografier
2013-09-10
198509
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Vännerna i Nice", signerad och numrerad M. Pyk 247/250, "Stockholm", signerad och numrerad M Pyk 179/250, färglitografier, bildmått 49x39 resp 41x47 cm, oramade