Klubbat för:
1 400 SEK
1 000 SEK
SERVERINGSBRICKA, vitmetall och flintgods, omkring 1900, nyrenässans, Rörstrand, "Hildur", metall stämplad för Johan Engström, diameter 42 cm
Krackelyr
198514
2013-08-18