Bricka

Bricka
Bricka
Bricka
Bricka
Bricka
Bricka
Bricka
Bricka

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

SERVERINGSBRICKA, vitmetall och flintgods, omkring 1900, nyrenässans, Rörstrand, "Hildur", metall stämplad för Johan Engström, diameter 42 cm

Krackelyr

198514

2013-08-18