Kurt Fjordefalk oljemålning

Kurt Fjordefalk oljemålning
Kurt Fjordefalk oljemålning
Kurt Fjordefalk oljemålning
Kurt Fjordefalk oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FJORDEFALK, Kurt (1900-tal/samtida): Tågstation i Hagalund, olja på duk, signerad K Fjordefalk, 81x100 cm

198519

2013-08-18