Servis Svenska slott
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSERVIS, ca 60 dlr, Rörstrand, "Svenska slott", bestående av: terrin med lock på fat, 2 såsskålar, tallrikar, djupa tallrikar, assietter, små assietter, 2 kannor, uppläggningsfat
Nagg, lagningar, krackelyr
198528
2013-08-18