Servis Svenska slott

Servis Svenska slott
Servis Svenska slott
Servis Svenska slott
Servis Svenska slott
Servis Svenska slott
Servis Svenska slott
Servis Svenska slott
Servis Svenska slott
Servis Svenska slott
Servis Svenska slott

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSERVIS, ca 60 dlr, Rörstrand, "Svenska slott", bestående av: terrin med lock på fat, 2 såsskålar, tallrikar, djupa tallrikar, assietter, små assietter, 2 kannor, uppläggningsfat

Nagg, lagningar, krackelyr

198528

2013-08-18