Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Stilleben med plommon, signerad och numrerad Boczewska 10/250, färglitografi, bildyta 32x35 cm
Zustandsbeschreibung
198529
2013-08-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner