Ljusstakar och vas silver

Ljusstakar och vas silver
Ljusstakar och vas silver
Ljusstakar och vas silver
Ljusstakar och vas silver
Ljusstakar och vas silver
Ljusstakar och vas silver
Ljusstakar och vas silver
Ljusstakar och vas silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, ORKIDÉVAS med glasinsats, silver, ljushållare med stämplar, troligen Kina, filigranarbete, vasens höjd 17 cm, totalvikt 199 gram

Glasinsats med skador

198541

2013-08-19