Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, ORKIDÉVAS med glasinsats, silver, ljushållare med stämplar, troligen Kina, filigranarbete, vasens höjd 17 cm, totalvikt 199 gram
Glasinsats med skador
198541
2013-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här