Allmogekista

Allmogekista
Allmogekista
Allmogekista
Allmogekista
Allmogekista
Allmogekista

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1800-tal, allmoge, bemålad, daterad 1832, höjd 60, 146x65 cm, nyckel finns, lösa ben medföljer

198553

2013-08-19