Evert Taube samt Astri Bergman Taube 2 litografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAUBE, Evert (1890-1976): Minne från Pampas, signerad, daterad och numrerad Evert Taube 72, 121/195, BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): "Sjösala äng", signerad och numrerad Astri Bergman Taube 69/210, färglitografier, bildyta ca 34x44 resp 31x49 cm, oinramade

198575

2013-08-19