Armband broscher 18-1900-tal
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARMBAND, förgyllt silver, Nässjö, 1865, justerbar storlek, ARMRING, silver, filigranteknik, diameter ca 85 mm, BROSCHER, 3 st, silver, bl a filigranteknik samt paste, KRÅSNÅL, gulmetall, KNAPP, granater, BROSCH/UPPDRAGSNYCKEL, hängande hjärta av 18k guld
Kråsnål, omarbetad från knapp
198588
2013-08-19