Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Madeleine 1992 aug., märkt PROV, färglitografi, 50x35 cm, oramad

198589

2013-08-19